Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen chat sohbet odalarında sizde mobil bedava sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

SohbetEvi - Sohbet Odaları Chat Sohbet Kolay Mobil Sohbet Siteleri- KolaySohbet.Net.tr


SohbetEvi

SohbetEvi

– SohbetEvi sohbet odalarına hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Türkiye nin En Büyük SohbetEvi Chat ve SohbetEvi Portalında Yeni Chat arkadaşlıkları Edinin.. Söyleşi insanların duygu ve düsüncelerinizi birbirlerine yazı yada sözler ile anlatarak hoşça, eğlenceli ve arkadaşça vakit geçirmeleridir. İnternet üzerindeki söyleşi odaları, kullananların söyleşi edebilmeleri için irc ağı üzerinde oluşturulan üye olmadan derhal sohbet edebilme, müzik dinleyebilmek için radyo, oyun oynamak eğlenceli ve keyifli süre geçirmek için oyun kanallarından oluşmaktadır. Sohbet odamızda arzu ettiğiniz şekilde seviyeli sohbet edebilir farklı farklı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yep yeni görünüm ve tamamen parasız ve ücretsiz sohbetevi odamıza sizleri bekliyoruz, sohbetin keyfine doyamayacaksınız ve aşk keyfinde sohbet edeceğinize güvence veriyoruz.

– Genel Sohbet Kuralları ;

  • Global odalarda sohbet esnasında özel konulara girmek (Dil, Din, ırk v.b) ,
  • Kötü söz, arko, başkalarını rahatsız edecek hal ve hareketler de bulunmak yasaktır.
  • Yönetici gruplarımızın (~ , & , @ ve % Durumundakiler) Yaptıkları uyarıların dikkate alınması ve uyulması,
  • Her türlü Maddi çıkar (para, kontör, kredi kartı bilgileri) Kişilerden tahsis etmek,
  • Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • Devlet büyüklerine hakaret ve onlar hakkında konuşmak,
  • Özel konuşma ve Global odalar içerisinde kişileri rencide edici sözler,
  • Spor konuları, Futbol vb diyaloglarına girmek ve yeltenmek,
  • Söz konusu Damda kurallarına her konuda uymak ve kişileri gerektiğinde Yönetime bildirmek,
  • Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!

Üyeliksiz ve ücretsiz kolay sohbet odaları sizler için daima en iyi hizmeti sunmaktadır.

sohbetevi

Ücretsiz sohbetevi Odaları

– Üyelik Gerektirmeden Ücretsiz sohbetevi Odaları Altında bir araya toplamış durumda olan kolaysohbet.net.tr Köklü Bir geçmiş ve öncü konumdadır. Gelişmiş  teknolojik kolay yapısı ve tamamen kullanıcı deneyimi odaklı web ekibiyle” söyleşi alemin en Kaliteli söyleşi platformu!” sloganıyla gösterim hayatına devam etmektedir. hiçbir ücret ödemeden binlerce üye ile sohbet edebilir, sohbet gruplarında tüm konularda fikrinizi beyan edebilir, tartışma konularına katır ve öteki üyeler ile istediğiniz vakit dilediğiniz yerden etkileşime girebilirsiniz. Hem basit bir Chat içinde ne olduğu ve de kalabalık bir söyleşi sitesi içeriği sunan kolaysohbet.net.tr aramış olduğunuz tüm bildirişim boyutlarını sizlere sunacak olan profesyonel bir sistemdir.
– Android telefon, iPhone telefon veya tabletinizle mobil söyleşi sitelerimizin özelliklerini ve uygulamalarını rahatça kullanmanız için tasarlanmıştır. Eğlenceli söyleşi ve hoş vakit geçirmeniz, yeni kişilerle farklı sohbet iletişim seçeneklerini kullanarak konuşmak, radyo dinlemek ve oyun kanalları ile mobil sohbet söyleşi siteleri keyfini yaşayın. Hemen söyleşi ve Chat keyfini yaşa. Güvenlik ve gizlilik ilkeleri ile 100 mobil söyleşi kullanım avantajı ile rahatca söyleşi ve sohbet yapmaya başlayın. Uygulamalarımız için asla bir satın alma işlemi olmaksızın, aynı web üzerinden bağlantı kurulduğu şeklinde nick( rumuz/ takma isim) belirterek giriş yapabilirsiniz. Yeni mobil sohbetevi problem yaşıyorsanız eski mobil sohbet giriş ile bağlana bilirsiniz. Sitemiz Üzerinde Sesli sohbet Siteleri için Mobil Giriş Arayan Kullanıcılar içinde sesli mobil sohbet sitelerini sizlerle buradan iletmiş olacağız takipte kalınca.


Yazar: admin

Görüntüleme: 130 defa

Kategori: Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 04 Eylül 2022

Cevap bırakın