Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen chat sohbet odalarında sizde mobil bedava sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Siteleri - Sohbet Odaları Chat Sohbet Kolay Mobil Sohbet Siteleri- KolaySohbet.Net.tr


Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri, Sohbet Sitesi, Sohbet Sitelerine Bağlan

Günümüzde internet dünyası herkesin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bazı insanlar işleri dolayısı ile internet kullanırken bazıları ise boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmek adına internet teknolojisini sohbet sitesini kullanırlar. Özellikle son zamanlarda oldukça fazla kullanılan akıllı telefonlar ile internet kullanımı daha yaygın hale gelmektedir. İnsanlar daha çok sevdikleri insanların nerede, ne yaptıklarını görebilmek adına sosyal paylaşım sitelerine girmeyi tercih etmektedir. Bu siteler ile arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafları ve videoları görebilir ve bunlara yorum yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. İnternet ucu bucağı olman bir dünya olduğundan dolayı, yapabileceğiniz şeylerde sınırsız olmaktadır. Bu teknoloji sayesinde uzakta olan sevdiklerinizi ile görüntülü konuşma yapabilir ve her an onları yanınızdaymış gibi hissedebilirsiniz. Sohbet siteleri olarak sizleri gerçek kişilerle buluşturmaya ve tanıştırmaya yardımcı oluyoruz. Sohbet siteleri odalarımız da sizler de muhabbet ederken radyo ve oyun odalarımız da güzel vakitler geçire bilirsiniz. Genel odalarımız: #Sohbetsiteleri ve #Chat #radyo #Oyun kanallarımızdır.

  • Öncelikle site operatörleri IRC komutlarını bilen,  sohbet ortamını iyi takip eden, olumsuz bir durumda anında müdahale edenlerden seçilmelidir.
  • Bu sitelerde kesinlikle cinsel sohbetlere izin verilmemelidir.
  • Sunucu içerisinde marjinal gruplara yönelik global kanallar asla olmamalıdır.
  • Güvenilir chat ortamı, güvenilir yöneticiler olursa olur. özellikle admin statüsündeki yöneticiler seçkin kişilerden seçilmelidir.
  • Kanal genelinde ki olası tartışmalar hakkaniyet ölçüsünde değerlendirilmelidir.
  • Sunucuya giriş yapan ziyaretçi bay ya da bayan asla ayrım yapılmamalıdır.
  • Ziyaretçilerin şifreli rumuzları (saldırı, küfür ya da buna benzer hareketler yapmadıysa) kendilerinindir, bu şifreler başkaları ile paylaşılmamalıdır.
  • Hep merak edilir, özelde konuştuklarımı yöneticiler acaba okuyor mu? Kaliteli bir sunucu buna asla izin vermezler.
  • Ziyaretçi kitlesi iyi belirlenmelidir, elbette her insan özeldir, kalitelidir ancak, gerektiğinde seviyesiz kişileri siteden uzaklaştırmak gerekir.
  • Global sohbet odaları genelinde, argo kelimelere şaka mahiyetinde bile olsa izin verilmemelidir.

mIRC hakkında bilgi vericek olursak, Internet Relay Chat kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma olup, dünya üzerindeki değişik kullanıcıların internete bağlı oldukları ve de aynı sunucuyu yada birbirine bağlı sunucuların birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlayan bir ortamdır. IRC aracığılı ile dünya üzerinde herhangi birisi ile konuşabilmek, değişik odalarda SOHBET CHAT etmek, dosya alışverişi yapmak, hoşça zaman geçirmek mümkündür. IRC temel olarak incelendiğinde, bir sunucu, sunucuda Bedava Sohbet eden kullanıcılardan oluşur.
Şimdi Kendinize Bir İyilik Yapın ve Rumuzunuzu Belirleyin. Sohbet Sitelerine Bağlan Giriş Yapın.


Yazar: admin

Görüntüleme: 153 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 06 Ocak 2022

Cevap bırakın