Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen chat sohbet odalarında sizde mobil bedava sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Chat Odalarımız - Sohbet Odaları Chat Sohbet Kolay Mobil Sohbet Siteleri- KolaySohbet.Net.tr


Sohbet Chat Odalarımız

Sohbet Chat Odalarımız

Sevgili ziyaretçicelerimiz sohbet chat odalarımız Kolay sohbet odaları sayısız ve çeşitli odalar bulunmaktır bu odalardan sizlerde kendinize derdinize çare olabilecek arkadaşlıklar dostluklar kurabilir. Ücretsiz sohbet odalarımızın keyfini doyasıya yaşayabilirisiniz. Sizlerde para ödemeden üyelik oluşturmadan kayıt yapmadan sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz kadar sohbet odalarımızda bulunabilirsiniz.

Türkiyenin değil dünyanın her yerinden on binlerce kullanıcı burada sohbet odalarımızı tercih ediyor diğer sohbet sitelerinden farkımızı çet sohbet https://www.kolaysohbet.net.tr sitemiz aracılığıyla yaşıyor. Sohbetin kalbi burada atıyor sıcak ortam ben dost canlısı insanlar ile sohbetin merkezi burası.

Sizlerde odalarımıza girerek anlık olarak sohbet chat odalarımızın keyfini bizimle yaşayın parasız sohbetin keyfini doyasıya yaşayın. Anlık rasgele kişilerle çevrimiçi chat çet odalarımızda farkını yaşayarak tanışın. Hemen sende bir rumuz nick alarak sohbet odalarımıza bağlan. Ayrıcalıkları vip hizmetleri ücretsiz yaşa.

Çet Sohbet Odaları

Çet sohbet odaları ile çet zamanı sende hemen sohbete katıl.

#Kolay : tüm dillerde türkçe ve diğer dillerde sohbet edilmesi için hazırlan global bir odadır.

#Avrupa : Gurbetcilerin yoğun olarak katıldığı bir oda olup aynı zamanda radyo odası olarak kullanılmaktadır.

#Sohbet : Global oda olup sitemize ilk girişte karşınıza çıkacak sayısız kullanıcının anlık mesajlaştığı bir odadır.

#Oyun : Soru botun olduğu bu oda botun belirli bir süre içinde ip ucu verek sorduğu soruya sizlerden cevap almaktadır ve bu cevap sonrası sizlere puan vermektedir.

#islam : islami dini konular hakkında sohbet edildiği ve diğer dinler hakkında merak etiklerinizi sorabileceginiz çok renkli dini bir odadır.

#Siir : kendinize ait veya yazarlara ait şiirleri güzel sözleri paylaşabileceğiniz bir oda olup aynı zamanda sohbet edebileceğiniz bir oda özeliği bulunmaktadır.

#Türkiye : Türkiye odası türkiye gönülüleri türkiye sevdalılarının bulunduğu bir odadır bu oda bol muhabet bol seviyeli ortam bulunmaktadır.

#Mizah : Eğlence odası bol eğlence bol mizahın olduğu bir oda güldüre bileceğinize inaniyorsaınız zaman kaybetmeden mizah odasına katılın.

#Oxm : Oyun botuna benzer özelikleri bulunan oxm odasında bot raskele kelime üretiyor siz bu kelimeyi coğaltıyorsunuz ip ucu anahtar vermekte her bildiğiniz soruya bonus puan vermektedir.

Diyalog Ve Bilgi Kanalları

#Diyalog ve Bilgi Kanalları: Elit bay bayanların bulunduğu bu oda çok kültürlü çok renkli bireylerin yoğun seviyeli bir şekilde chat sohbet yaptığı bir odadır.

Diyalog kurmayı seven sohbeti sevecen insanlar burada olgun bireylere ile aynı odada seviyeli sohbetin keyfini çıkararak yeni arkadaşlıklara yelken açıyorlar.

#islamisoru : islam dini ve diğer dinler hakkında oyun odası dini sorular soran bir bot bulunmakta ve bu botun sorduğu sorulara cevap verenlere puan vermektedir aynı zamanda islam dini ve diğer dinler hakkında bilgi edinebilirdiniz.

#Siyaset : Güncel haberler siyaset politika hakkında bir tartışma platformu küfür ve hakaret argosuz genel siyaset hakkında özgürce görüş bildirebileceğiniz bir odadır.

#Help : Resmi bir yardım kanalıdır bu oda nick kanal hakkında yardım alabilirsiniz ve merak ettiğiniz her şeyi yönetcilerimize online sorabilirsiniz online yardım kanalı help odasında şikayetlerde bulunabilirsiniz.

#Ops : Sadece görevli op sop founderlerin bulunduğu bir odadır bu odaya sadece görevli yöneticiler girmekte ve bu oda bilgi alış verişi atılan banlar yasaklan nickler hakkında bilgi sağlanmakdır.

#Dj : Bu odaya sadece radyoda yayın alan djlerimiz yayın almak ve istekleri görmek isteklere yer vermek için girdiği bir odadır sizlerde dj olarak dj odasına katılabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 152 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 17 Ekim 2022

Cevap bırakın